Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Eva Plchová

"U pana makléře Petra Šmída (Region Real Max - Kutná Hora) si nejvíce cením osobního, vřelého, velmi citlivého a zároveň vysoce profesionálního přístupu. Je vidět, že ví přesně, co dělá a že za jeho jednáním je mnoho zkušeností. Jeho služby mohu jen doporučit. Jedná se o maximální 5* servis, se kterým jsem se dlouho nesetkala. Ve službách je takovýto přístup vidět zřídkakdy".

Dana Podhradská

"Jednali jsme s panem Šmídem a byli jsme vždy spokojeni. V průběhu celého řízení nás o všem informoval, byl vstřícný, ochotný a jednal profesionálně. Pokud bychom se v budoucnu rozhodli využít služeb realitní kanceláře, tak bychom určitě oslovili opět pana Šmída. Děkujeme mu touto cestou za vše, co pro nás udělal a jeho služby mohu doporučit všem. Manželé Podhradští".

Martin Kopejtko

"Naprosto výborný a profesionální přístup. Prodej nemovitosti proběhl velmi hladce a nadočekávání rychle. Žádné vzdušné zámky a plané sliby, prostě profesionální poradenství i servis a navíc s velmi lidskou tváří".

Jan Kryl

"S touto realitní kanceláří jsme byli nadmíru spokojeni. Profesionální, lidské a příjemné chování majitele RK. Správná a zdravá firemní ideologie, která byla ku úspěchu všem. Moc děkujeme. Honza a Tezera".

Pavel Holý

RD Ždánice

"Skvělý zákaznický přístup - příkladná ochota, pracovitost a vynikající profesionalita."

Dušan Kováč

RD Veltruby

"Rád bych poděkoval a doporučil vždy usměvavou a ochotnou Kateřinu Skalníkovou, která mi pomohla při prodeji domu po dědovi. Děkuji a vřele doporučuji."

Ilona Kopecká

Byt 2+kk KH

"Paní Skalníkovou mohu vřele doporučit. Je milá a velmi ochotná. Moc mi pomohla s prodejem bytu. Kopecká. "

Mirka Hajdová

Byt 2+1 Kolín

“S paní realitní makléřkou Kateřinou Skalníkovou jsme byli velmi spokojeni, pomohla nám při koupě bytu v Kolíně, velmi si vážíme její profesionální práce i trpělivosti. Děkujeme manželé Štěpánkovi, Praha”

Zdeněk Novotný

RD Týnec nad Labem

“S paní Skalníkovou jsme byly velmi spokojeny. Novotná, Sixtová 25.4.2018”

David Lupínek

RD Nové Dvory

“S paní Skalníkovou jsme plně spokojeni, s profesionálním přístupem a milém vystupováním nám pomohla vyřešit koupi našeho nového domova. Lupínek a Mičulková”

Skořepovi

RD Nové Dvory

“S paní Skalníkovou jsme byli moc spokojeni, rychlé jednání, vždy se vším pomohla a poradila. Nemohli jsme si vybrat lépe. Moc děkujeme. Skořepovi”